![]() |
Člen ESRS |
![]() |
|||
|
|
||||||||
|
|
|
|
||||||
![]() |
||||||||
|
|
||||||||
|
|
|
|
|
|
||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zasedání výboru ČSVSSM
|
| Přítomni: | Dohnal, Moráň, Nevšímalová, Pretl, Smolík, Šonka, Vyskočilová |
| RK: | Jakoubková, Novák, Trefný |
RK sdělila, že kontrola financí je v pořádku. Navrhla řešit situaci s telefonní linkou, která je provozována pod hlavičkou ČSVSSM. Prof. Šonka objasnil situaci a navrhl linku ke konci roku zrušit. RK doporučila dále zvážit lepší zhodnocení financí společnosti.
Dr. Moráň informoval o konferenci, kterou pořádala firma Respironics v Budapešti pro somnology ze střední a východní Evropy.
Výbor souhlasí se zrušení termínu zkoušení dne 24.5. (dosud se nikdo nepřihlásil), další termín 1.6. v Praze na NK.
Doc. Smolík informoval o možnosti členů publikovat v ČLČ.
Prof. Nevšímalová informovala o úspěšném vzdělávacím kursu v Edinbourghu, kde přednášela a který proběhl pod záštitou ESRS.
Prim. Vyskočilová informovala o přípravách na kongres v Plzni v roce 2008. Témata: Interdisciplinární vztahy poruch spánku. Posudková kriteria poruch spánku
Prim. Vyskočilová informovala o vzdělávacím kursu pro laboranty ve dnech 10-12.5. pořádané, firmou Saegeling
Doc. Smolík otevřel otázku pořádání mezinárodního symposia věnovaného výročí doc. Rotha v roce 2009. Po delší diskusi byli zplnomocněni prof. Šonka a prof. Nevšímalová k oslovení agentury a oslovení orgánů ESRS a WASM, zda by taková akce byla možná a podpořená. Podle odpovědí bude zvážen další postup.
Příští schůze 29.6. v 10 hod na NK.
Zapsal Pretl, vidi Šonka